Рецепти

СТРАВИ З ІКРОЮ

Смачні рецепти з корисних морепродуктів Аляски. Лососева ікра - популярний делікатес, доступний покупцям цілий рік. Тому червону ікру та страви з нею дуже часто можна побачити на нашому столі, і особливо - на святковому.

МИНТАЙ

Найпоширеніший вид риб на Алясці. У минтая Аляски – представника сімейства тріскових – нежирне, м'яке і ніжне м'ясо, на відміну від атлантичного минтая, м'ясо якого є темнішим, жирнішим та має яскравіше виражений рибний присмак. З усіх видів риб з білим м'ясом, що видобуваються на Алясці, минтай є найбільш універсальним з кулінарної точки зору і використовується для приготування великої кількості різноманітних страв.

СУРІМІ

Минтай, що поставляється на ринок у вигляді філе без кісток, легкий у приготуванні. М'який, привабливий смак, незмінно біле м'ясо з ніжною консистенцією і чудовою шаруватістю роблять минтай привабливим для споживачів, які віддають перевагу рибі з більш ніжним смаком.

ЧОРНА ТРІСКА

Багато поціновувачів морепродуктів можуть докладно описати переваги копченої чорної тріски. Вони знають, де її найкраще купувати і з чим її найкраще їсти. Але, можливо, вони не знають, що їхня улюблена чорна тріска – це зовсім не тріска. І незважаючи на те, що вона насправді нагадує тріску, вона належить не до сімейства тріскових, а до сімейства аноплопомових, групи риб, що мешкають у північній частині Тихого океану.

ТРІСКА

Тріска Аляски, один із найпопулярніших видів придонних риб північної частини Тихого океану, є найякіснішим видом тріскових. М'ясо тріски, що видобувається на Алясці, має злегка солодкуватий смак, вологу та щільну консистенцію, що дозволяє використовувати тріску для приготування великої кількості різноманітних страв.

КАМБАЛОВІ

На Алясці ведеться промисел кількох видів камбалових, зокрема тихоокеанського малорота, палтусоподібної камбали, малоротої довгоперої камбали, білочеревної (північної дволінійної) камбали, жовтоперої камбали, жовточеревної (чотиригорбкової) камбали і американського стрілозубого палтуса. Промисел ведеться на південному сході Аляски, у Беринговому морі та затоці Аляска, і продукція, що видобувається, доступна протягом усього року.

Краб

Жодні інші ракоподібні у світі не можуть зрівнятися з королівським крабом. Незрівнянний солодкуватий смак, насичена і водночас ніжна консистенція роблять цей найбільший із трьох видів краба, що видобуваються на Алясці, делікатесом, який користується великою популярністю серед споживачів.

СТРАВИ З МОРЕПРОДУКТІВ

Смачні рецепти з корисних морепродуктів Аляски. Жодні інші ракоподібні у світі не можуть зрівнятися з королівським крабом. Незрівнянний солодкуватий смак, насичена і водночас ніжна консистенція роблять цей найбільший із трьох видів краба, що видобуваються на Алясці, делікатесом, який користується великою популярністю серед споживачів.