У ЧОМУ УНІКАЛЬНІСТЬ МОРЕПРОДУКТІВ АЛЯСКИ?

ДІЙСНО НАТУРАЛЬНІ

Риби та інші мешканці вод Аляски живуть у природних умовах. І харчуються вони не штучними кормами, використання яких було заборонено законами штату ще 1990 року, а тихоокеанською дрібною рибкою та планктоном.

ЖИВУТЬ В ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТОМУ СЕРЕДОВИЩІ

Води Аляски – одні з найчистіших у світі. Найближчі екологічно нестабільні зони знаходяться за тисячі кілометрів від середовища проживання риби Аляски.

ЯКІСТЬ, ДОСТУПНА ЦІЛИЙ РІК

Щоб надовго зберегти смак і корисні властивості риби та інших морепродуктів, рибалки Аляски заморожують їх після вилову, використовуючи сучасні технології заморожування й зберігання. Адже видобуток багатьох видів дикої риби обмежений коротким сезоном, а заморожування робить морепродукти з Аляски доступними цілий рік. І без втрати якості!

СМАЧНІ

Життя у відкритому океані, природна «дієта» та свобода переміщення — ось що робить рибу та морепродукти Аляски унікальними. Наші морепродукти славляться у всьому світі своїм особливим смаком, якістю та кольором м'яса.

КОРИСНІ

Якщо ви хочете, щоб у вашому раціоні були поживні продукти, які містять корисні, особливо для серця! - ненасичені жири Омега-3, обов'язково вибирайте рибу та морепродукти з Аляски. Тихоокеанський лосось, наприклад, за своє життя пропливає тисячі кілометрів: від прісноводних рік, де він з'являється на світ, до океану і назад у прісну воду на нерест. Під час вилову така риба сповнена «корисних» жирів та інших поживних компонентів.

З ТУРБОТОЮ ПРО ПРИРОДУ

Аляска може бути зразком відповідального ставлення до довкілля для рибодобувних підприємств у всьому світі. Тут створено таку систему управління рибним промислом, яка дозволяє зберегти природу Аляски для майбутніх поколінь. І ця система надійно працює вже кілька десятиліть. Саме завдяки їй акваторія Аляски щороку дає багатий улов риби та морепродуктів.

ПРОМИСЕЛ, ЩО КОНТРОЛЮЄТЬСЯ

Увесь процес вилову і заготівлі риби та морепродуктів суворо регламентується законами. Промисловою радою Аляски визначено суворі нормативи і квоти вилову. А Департамент полювання та рибальства регулярно проводить біологічні дослідження всієї акваторії й піклується про кількісне збереження популяції її мешканців. Зокрема – тихоокеанського лосося. Так, наприклад, згідно з одним із законів, будь-які будівельні роботи поблизу тих струмків і річок, де мешкає лосось, мають бути попередньо схвалені департаментом. Загалом під контролем департаменту перебуває понад 15 тисяч лососевих струмків і річок по всьому штату.

ГАЛУЗЕВИЙ СТАНДАРТ

Аляску заслужено визнано світовим лідером у галузі менеджменту сезонного промислу лососевих. Багато рибогосподарських компаній та організацій світу прагнуть вивчати та впроваджувати досвід рибодобувної промисловості Аляски.

Наша фотогалерея