Новини та події

Повернутися

Запуск освітньої платформи про рибу Easyfish.club

15.12.2020

У грудні стартувала освітня платформа easyfish.club – easy поради про те, як вибрати морепродукти в магазині, правильно зберігати, розморозити та приготувати рибу – смачно, корисно та модно.

Пандемія впливає на покупки людей. Українці більше готують удома та цікавляться продуктами, які підтримують імунітет. Платформа easyfish.club допомагає орієнтуватися у світі морської риби та закликає збільшити споживання цього корисного білка. Новий погляд на доступні види риби, наприклад, горбушу або минтай; варіації на тему ікри; кулінарні поради щодо подачі делікатесних нерки, кижуча та чорної тріски для тих, хто «відкрив» ресторан у себе вдома.

Easyfish.club надихає! Амбасадори розкривають секрети приготування морської риби з Аляски. Рецепти на кожен день для корисного сніданку, смачного сімейного обіду та поживних страв після спортивного тренування. Розробити тушку? Гарна подача? Вмовити дитину з’їсти рибку? Easy!

  • Володимир Ярославський (@yaroslavskyi_vova), суддя шоу «МайстерШеф», шеф-кухар ресторану Lucky, розповідає, як правильно розморозити рибу та зберегти її смак, як посмажити дикий лосось Аляски з апетитною хрусткою скоринкою.
  • Анастасія Голобородько (@anastasiia_g), нутриціолог та консультант із харчування, ділиться простими збалансованими домашніми рецептами.
  • Едік Канарян (@kanaryan_edik), шеф-кухар ресторану ZWEIG, готує звичну «шубу», але не з оселедцем, а з вишуканою солоною неркою. Креативність та несподівані інгредієнти.
  • Ольга Мартиновська (@olga_martynovska), суддя шоу «МайстерШеф», бренд-шеф Win Bar, співвласник винного французького ресторану Les Foodies, готує ефектну закуску з лососевою ікрою з Аляски до Нового року та дитячі рецепти.
  • Тетяна Литвинова (@tanita_litvinova), шеф-кухар та телеведуча, ділиться рецептом ніжного пирога з дикою неркою Аляски, який сподобається всій родині.
  • Юлія Аврора Огородник (@ogorodnyk), ресторанний критик та гастроентузіаст, розповідає про такий унікальний суперфуд, як заморожена лососева ікра, в якій лише ікра та сіль.

Вступайте до лав #easyfishers, адже риба – це Easy і дуже корисно.

Проект здійснено Інститутом Маркетингу Морепродуктів Аляски за підтримки Асоціації Українських імпортерів рибної продукції і провідних ритейлерів та імпортерів України: Фоззі Груп, Good Wine, Українська Східна Рибна компанія, Klion Group, та 1й Ікорний Супермаркет.

Ще новини

Підсумки лососевої путини на Алясці 2023 року

21.09.2023
Вилов 2021-2023, дані в таблиці вказані в тоннах Загальний вилов дикого лосося на Алясці цього року на 16% перевищує передсезонний прогноз, хоча приблизно на 10% менший...

Відзначаємо День дикого лосося Аляски

05.08.2023
10 серпня на Алясці святкують День дикого лосося. А чому б і ні? Адже дикий лосось на Алясці – це не просто риба, це символ, національне надбання штату. Навіть у ко...

Прогноз лососевої путини на Алясці на 2023 рік

21.05.2023
Вилов 2019-2022 і прогноз на 2023 рік, дані в таблиці вказані в тоннах Нерка За прогнозом на 2023 рік вилов нерки скоротиться на 31% порівняно з 2022 роком. Це пов’...