Новини та події

Повернутися

Якість замороженої риби та морепродуктів Аляски

12.06.2021

Промислова риба та морепродукти Аляски високо цінуються в усьому світі завдяки неперевершеній текстурі, різноманіттю смаків, високому вмісту поживних речовин. При цьому задля забезпечення високої якості з ними слід обережно поводитися на всіх етапах — від вилову до подачі готової страви. Це стає можливим завдяки складним ланцюжкам постачання і передовим методам промислового заморожування, адже саме вони є гарантією збереження найвищої якості продукції, незалежно від того, в якій точці земної кулі риба і морепродукти Аляски будуть подані до столу.

Якісне заморожування

Після того, як рибу дістали з води, її якість неможливо поліпшити, вона або стає гіршою, або її можна підтримувати на тому ж рівні. Тобто для забезпечення свіжості немає нічого важливішого, ніж контроль температури. Саме тому морепродукти Аляски здебільшого продаються у замороженому вигляді. Риба Аляски є свіжозамороженою, це означає, що вона оперативно заморожується відразу після вилову, коли її якість – на найвищому рівні. Така швидка обробка гарантує, що риба, яка потрапляє до вас на стіл, — у якій би точці планети ви не знаходилися, — анітрохи не поступатиметься свіжістю тій, яку ви би скуштували прямо в порту, спостерігаючи за тим, як екіпаж рибальського судна сходить на берег.

Процес заморожування

Робота із забезпечення найвищої якості починається в той момент, коли риба тільки потрапляє на борт судна, і не припиняється до моменту доставки споживачеві:

Після вилову рибу охолоджують або переробляють на борту судна.

Охолодження

Рибалки, що не займаються переробкою риби на борту, охолоджують її на льоду або в холодній воді та швидко відвантажують на рибопереробні підприємства, дотримуючись нормативів за часом і температурою транспортування для збереження високої якості.

Переробка

На борту рибопромислових суден або рибокомбінатах риба сортується за видами і поділяється на продукти (філе, кластери і т. д.), а потім відправляється на заморожування (молюски і ракоподібні здебільшого проходять попередню термічну обробку).

Заморожування

Передові методи миттєвого заморожування дозволяють заморозити рибу протягом кількох годин (іноді – навіть хвилин), а не днів.

Глазування

Після заморожування рибу занурюють у воду, щоб утворилася крижана глазур. Вона захищає рибу від морозного опіку.

Транспортування

Після заморожування риба відправляється в різні куточки світу розгалуженим транспортним ланцюжком, організованим для замороженої продукції Аляски. Протягом усього шляху транспортування здійснюється за постійної температури.

Ще новини

Морепродукти Аляски на виставці Seafood Expo Global 23-25 квітня 2024 року

16.04.2024
Запрошуємо вас відвідати павільйон морепродуктів Аляски на SEG 2024. Дата: 23-25 квітня. Місце проведення: зал 5 – стенди 5A201, 5B201, 5B301, 5C401, 5D301.   ...

Підсумки лососевої путини на Алясці 2023 року

21.09.2023
Вилов 2021-2023, дані в таблиці вказані в тоннах Загальний вилов дикого лосося на Алясці цього року на 16% перевищує передсезонний прогноз, хоча приблизно на 10% менший...

Відзначаємо День дикого лосося Аляски

05.08.2023
10 серпня на Алясці святкують День дикого лосося. А чому б і ні? Адже дикий лосось на Алясці – це не просто риба, це символ, національне надбання штату. Навіть у ко...