Новини та події

Повернутися

Протеїнова локшина: новий тренд здорового харчування

12.06.2019

Trident Seafoods, найбільша рибопромислова компанія в США, представила протеїнову локшину на виставці Seafood Expo у Брюсселі. Її вже можна купити у США, і зараз компанія планує продавати її й в інших країнах.

Литовська компанія Viciunai Group, найбільший виробник сурімі у світі, також нещодавно запустила продукт у вигляді локшини. Вок із локшини сурімі, Surimi NoodlesWok Style, від Viciunai, посів перше місце в категорії «Найкращий продукт для роздробу» на виставці Seafood Expo. Локшина із сурімі, китайські овочі та корейський соус упаковані в зручний ланч-бокс. Для виготовлення локшини компанія використовує минтай із сертифікатом MSC. Судді зазначили, що локшина сурімі потрапляє в один із найпомітніших сучасних трендів на ринку морепродуктів: продукт багатий на білок, при цьому в ньому невисокий вміст вуглеводів, немає глютену, а джерело морепродуктів – екологічно чистий білок, який отримують за всіма правилами сталого розвитку. До того ж, сам продукт вже готовий до вживання.

«Сьогодні, більше, ніж будь-коли, покупці прагнуть включити до свого раціону інші види білкових продуктів», – говорить Джон Салле, старший віце-президент з маркетингу та інновацій компанії Trident. «Два найгарячіші тренди у ресторанній індустрії – це альтернативні джерела білка та риба й морепродукти, виловлені екологічним і раціональним способом. Два тренди поєдналися в одному продукті».

Trident підкреслює, що їхня локшина – це багатий білком продукт без глютену, її можна їсти і в холодному, і гарячому вигляді. В одній порції знежиреної локшини (85 г) міститься 10 г білка, 7 г вуглеводів, 70 калорій та 70 мг Омега-3. Локшина має приємну текстуру, яка добре зберігається при готуванні – навіть у супах і при смаженні.

«Наша місія – зробити рибу їжею майбутнього. Ми впевнені, що наша нова локшина – це абсолютно натуральний та зручний продукт із риби, який легко додати до свого раціону, і неважливо, чи їсте ви вдома, чи десь в іншому місці», – каже Джо Бандрент, генеральний директор компанії Trident. «І так вийшло, що цей продукт ми робимо з ідеального, екологічно найчистішого білка на планеті – дикого минтая Аляски». За словами Бандрента, така локшина подобається навіть не самим типовим споживачам риби: «Мене найбільше здивувало, що споживачі, які купують цей продукт, не є типовими споживачами риби та морепродуктів».

За матеріалами www.undercurrentnews.com, www.frozenfoodeurope.com, tridentseafoods.com

Ще новини

Морепродукти Аляски на виставці Seafood Expo Global 23-25 квітня 2024 року

16.04.2024
Запрошуємо вас відвідати павільйон морепродуктів Аляски на SEG 2024. Дата: 23-25 квітня. Місце проведення: зал 5 – стенди 5A201, 5B201, 5B301, 5C401, 5D301.   ...

Підсумки лососевої путини на Алясці 2023 року

21.09.2023
Вилов 2021-2023, дані в таблиці вказані в тоннах Загальний вилов дикого лосося на Алясці цього року на 16% перевищує передсезонний прогноз, хоча приблизно на 10% менший...

Відзначаємо День дикого лосося Аляски

05.08.2023
10 серпня на Алясці святкують День дикого лосося. А чому б і ні? Адже дикий лосось на Алясці – це не просто риба, це символ, національне надбання штату. Навіть у ко...