Новини та події

Повернутися

Заморожування як метод збереження якості риби та морепродуктів Аляски

03.07.2021

Швидке заморожування риби та морепродуктів відразу після вилову дозволяє зберегти первозданний смак, текстуру та поживні речовини.

Збереження вологи

Риба містить велику кількість вологи. Миттєве заморожування дозволяє зберегти цю вологу в м’ясі риби та зменшує розмір кристалів льоду під час заморожування. Цей процес допомагає максимально зберегти соки, які мають не тільки першорядне значення для смаку риби, а й містять цінні поживні речовини.

Скорочення окислення ліпідів

Затвердіння клітинних мембран і жирів риби внаслідок заморожування захищає жирні кислоти від впливу кисню і тим самим попереджає появу згірклого смаку та запаху, що виникають через окислювальний стрес.

Уповільнення активності мікробів та ферментів

Заморожування стримує зростання мікроорганізмів, що викликають псування риби, і значно зменшує активність ферментів у м’ясі риби, запобігаючи його розкладанню та псуванню.

Заморожування і сталий розвиток

Для забезпечення дотримання принципів сталого розвитку вилов морепродуктів Аляски здійснюється під суворим контролем. Незважаючи на те, що специфіка підходу залежить від регіону та виду риби, для захисту морської екосистеми тривалість сезону промислу риби зазвичай обмежена у часі.

Завдяки заморожуванню риба має тривалий термін придатності.

Це означає, що:

  • Дику рибу Аляски, виловлену під час сезонного рибного промислу, можна знайти у магазинах цілий рік
  • Постійне постачання гарантує стабільність цін
  • Використовується вся риба

Ще новини

Підсумки лососевої путини на Алясці 2023 року

21.09.2023
Вилов 2021-2023, дані в таблиці вказані в тоннах Загальний вилов дикого лосося на Алясці цього року на 16% перевищує передсезонний прогноз, хоча приблизно на 10% менший...

Відзначаємо День дикого лосося Аляски

05.08.2023
10 серпня на Алясці святкують День дикого лосося. А чому б і ні? Адже дикий лосось на Алясці – це не просто риба, це символ, національне надбання штату. Навіть у ко...

Прогноз лососевої путини на Алясці на 2023 рік

21.05.2023
Вилов 2019-2022 і прогноз на 2023 рік, дані в таблиці вказані в тоннах Нерка За прогнозом на 2023 рік вилов нерки скоротиться на 31% порівняно з 2022 роком. Це пов’...