Відгуки

Повернутися

Адам Рід, бренд-амбасадор морепродуктів Аляски у Великій Британії

Бренд-амбасадор морепродуктів Аляски у Великій Британії, шеф-кухар у знаменитому ресторані Саймона Рогана The French в історичному готелі Midland у Манчестері.

Морепродукти Аляски:

Дикі. Морепродукти на Алясці 100% дикі. Тут понад три мільйони озер, 34 000 миль берегової лінії та 3 000 річок. Риба живе у дикій природі.

Нежирні. За своє життя риба пропливає багато тисяч миль, вона знаходиться у чудовій фізичній формі. Ви б теж були у чудовій формі, якби стільки плавали! Це означає, що риба не жирна, а пісна. Відмінне джерело білка з низьким вмістом жиру.

Це дуже важливо мати на увазі, коли ви починаєте готувати дикі морепродукти. Врахуйте, що приготування займає менше часу через нижчий вміст жиру.

Найвища якість. Морепродукти на Алясці не накачують штучними барвниками. Нерка Аляски такого яскравого червоно-помаранчевого кольору, бо вона їсть планктон і крихітні креветки, які фарбують її м’ясо!

Раціонально спіймана. Як шеф-кухар, я помітив, що все більше споживачів цікавиться тим, що вони їдять. Відвідувачі стали більш відповідальними і почали ставити запитання, звідки береться їхня їжа. І це чудово!

Я абсолютно впевнений, що морепродукти Аляски спіймані раціональним способом, без загрози для навколишнього середовища або популяції риби. На Алясці така модель рибальства записана у конституції.

Заморожені. Я знаю, що багато кухарів із засторогою ставляться до заморожених продуктів, але вислухайте мене.

Аляска географічно знаходиться далеко, тому морепродукти та рибу там заморожують, часто – прямо у морі. Завдяки сучасним методам заморожування на місці вилову риба зберігає свою свіжість при розморожуванні. Я закохався в палтус Аляски, він доступний цілий рік у замороженому вигляді. Дикий минтай Аляски ви можете купити у вигляді заморожених порцій, це неймовірно зручно під час планування меню на тривалий час.

Фото: www.twitter.com/adschef

Читати повністю інтерв’ю www.newsroom.alaskaforeverwild.com

Новини та події

Морепродукти Аляски на виставці Seafood Expo Global 23-25 квітня 2024 року

16.04.2024
Запрошуємо вас відвідати павільйон морепродуктів Аляски на SEG 2024. Дата: 23-25 квітня. Місце проведення: зал 5 – стенди 5A201, 5B201, 5B301, 5C401, 5D301.   ...

Підсумки лососевої путини на Алясці 2023 року

21.09.2023
Вилов 2021-2023, дані в таблиці вказані в тоннах Загальний вилов дикого лосося на Алясці цього року на 16% перевищує передсезонний прогноз, хоча приблизно на 10% менший...

Відзначаємо День дикого лосося Аляски

05.08.2023
10 серпня на Алясці святкують День дикого лосося. А чому б і ні? Адже дикий лосось на Алясці – це не просто риба, це символ, національне надбання штату. Навіть у ко...